Система контролю

Підвищіть рівень безпеки свого простору з нашими комплексними рішеннями встановлення та обслуговування систем відеоспостереження, які гарантують якісний моніторинг та запис в реальному часі.

Наші системи контролю

Спираючись на запити наших клієнтів, ми розробили таку систему послуг, однак у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта

***

Встановлення та обслуговування систем відеоспостереження

Підвищіть рівень безпеки свого простору з нашими комплексними рішеннями встановлення та обслуговування систем відеоспостереження, які гарантують якісний моніторинг та запис в реальному часі. .

Перейти до послуги…

Системи контролю доступу

Наші системи контролю доступу використовують передові технології розпізнавання та авторизації, забезпечуючи надійний захист ваших приміщень від небажаного доступу та забезпечуючи контроль над входом та виходом осіб

Перейти до послуги

Охоронно-пожежна сигналізація

Наша охоронно-пожежна сигналізація забезпечує комплексний захист від проникнення та пожежі, використовуючи інтегровану систему сповіщення, що швидко реагує на будь-які надзвичайні ситуації, мінімізуючи ризики для вашої власності та забезпечуючи спокій.

Перейти до послуги…

Домофони та відеодомофони

Наші послуги встановлення та обслуговування домофонів та відеодомофонів забезпечать вам зручний та безпечний контроль доступу до вашого будинку або офісу, дозволяючи візуально ідентифікувати відвідувачів перед тим, як дозволити їм вхід.

Перейти до послуги…

Питання щодо нашої співпраці

***
Як замовити послугу?

Для замовлення наших послуг ви можете зв’язатися з нами за вказаними контактними даними на нашому сайті. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання, нададуть додаткову інформацію та допоможуть підібрати оптимальне рішення відповідно до ваших потреб. Ми готові забезпечити вас надійною та професійною охороною.

Як відбувається вибір співробітників вашої компанії?

Ми дотримуємося високих стандартів для відбору співробітників для нашої компанії. Вся наша команда складається з професіоналів із досвідом роботи у силових структурах та тактичною підготовкою. Ми прагнемо набирати наші ряди експертами, які мають навички та знання, необхідні для ефективної реакції на різноманітні ситуації та забезпечення безпеки наших клієнтів. Кожен співробітник проходить ретельний відбір та навчання, щоб гарантувати найвищий рівень професіоналізму та надійності.

Як швидко можна організувати охорону конкретного об'єкта?

Швидкість організації охорони залежить від умов кожного об’єкта. Ми готові до оперативного реагування на ваші запити та готові почати надавати послуги з охорони у найкоротші терміни. Для того щоб надати вам точні терміни, нам необхідно ознайомитись з особливостями вашого об’єкту та потребами у безпеці. Ви можете зв’язатися з нами для консультації та оцінки і ми обговоримо можливості організації охорони на вашому об’єкті.

Які додаткові послуги та консультації ви надаєте клієнтам?

Ми прагнемо бути повноцінним партнером у забезпеченні вашої безпеки, надаючи не лише охорону, а й консультації та ресурси для підвищення вашої безпеки у будь-якій ситуації.

Зв'яжіться з нами – і ми надамо Вам оперативно консультацію!

Якщо Вам потрібно більше інформації про наші послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами та ми разом розробимо необхідний план співпраці.

Ми працюємо з:

Незалежно від вашого статусу чи потреб, охоронно-юридична компанія «Кобра 11» готова забезпечити вас надійною та високоякісною охороною. Наші послуги адаптовані під різноманітні ситуації, щоб гарантувати вашу безпеку та спокій.